Sklep Techemznaki znaki


Sklep Techemznaki znaki sklep.techemznaki.pl - taśma ostrzegawcza żółto czarna

Specjalizujemy się w produkcji znaków bezpieczeństwa od ponad 20 lat . Nasze ogromne doświadczenie owocuje jakością wykonywanych przez naszą firmę produktów. Zajmujemy się produkcją znaków korzystając z surowców najlepszej klasy, spełniając wszelkie możliwe standardy.

Od wielu lat, jako jedna z pierwszych firm na rynku, używamy innowacyjnych i ulepszonych materiałów fotoluminescencyjnych. Przy produkowaniu używamy najnowszej generacji ploterów. Znaki drukowane są zarówno na folii jak i na płycie fotoluminescencyjnej. Powoduje to, że znaki są dobrze dostrzegalne przy słabym świetle i w trudnych warunkach, na co znaczący wpływ ma specjalna farba, która pokrywa powierzchnię i zawiera pigment zdolny do emisji światła. Znaki trzeba ochraniać przed wygięciami i zarysowaniami, które mogą naruszyć ich powierzchnię przez naderwanie świecącego materiału.

W naszej ofercie odszukają Państwo przeróżnego rodzaju znaki bezpieczeństwa, jak na przykład znaki bezpieczeństwa drogowego, ewakuacyjne i przeciwpożarowe. Znaki te poprzez ujednolicone oznaczenia, dają gwarancję bezpieczeństwa dzięki dokładnej informacji o zasadach i możliwych zagrożeniach powiązanych z danym obszarem. Produkowane przez naszą firmę znaki bezpieczeństwa spełniają wszystkie narzucane normy, zatwierdzone w rozporządzeniu Ministra Spraw Wewnętrznych i Administracji w sprawie wyrobów, które służą zapewnianiu ochrony zdrowia, życia oraz mienia, a także bezpieczeństwa publicznego. Przestrzegamy wszelkich zasad dopuszczania i wydawania tych wyrobów do użytku w przestrzeni publicznej.

Produkujemy dla klientów również znaki bezpieczeństwa i higieny pracy, które spełniają wymagania stawiane przez Unię Europejską, oraz które są zgodne z przepisami Państwowej Agencji Pracy, opracowane przez naszych ekspertów, solidne i łatwe w montażu.

Zapraszamy do zapoznania się z naszą szeroką ofertą znaków bezpieczeństwa.

Informacje

Dodany: 2018-08-23
Kategoria: biznes

Tagi dla artykułu

biznes, online
Projektowanie stron www Szczecin
Skuteczna dieta na odchudzanie

Copyright © 2018 Zol.warszawa.pl